Увага!!! Важлива інформація

21/02/2023

Увага!!! Важлива інформація

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що Учасником ТОВ «ФК «ЦФР» прийняте рішення про припинення здійснення діяльності з надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту та вирішено відмовитись від ліцензії, виданої згідно з рішенням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 26 грудня 2011 року № 3952-КУ та переоформленої відповідно до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 26 січня 2017 року №163у зв’язку зі звуженням виду своєї діяльності.

16 лютого 2023 року Комітет з нагляду та регулювання небанківських фінансових послуг Національного банку України прийняв рішення про відкликання ліцензії на надання фінансових послуг, а саме надання коштів у позику компанії ТОВ «ФК «ЦФР».

Відповідні рішення прийняті на підставі заяви компанії про відкликання ліцензії та документам, що були подані до Національного банку України 02 лютого 2023 року. Комітет також вирішив виключити відомості про компанію з Державного реєстру фінансових установ.

ТОВ «ФК «ЦФР» не має жодних фінансових вимог до позичальників по раніше укладеним договорам. З будь-яких питань щодо обслуговування заборгованості за кредитними договорами просимо звертатися до діючих кредиторів. Повідомлення про відступлення прав вимоги за кредитами з інформацією про нових кредиторів були направлені позичальникам у вигляді СМС-повідомлень. Крім того, дана інформація була передана до Українського бюро кредитних історій.

Звертаємо увагу, що за номером телефону 0 800 308 707 здійснюється обслуговування виключно тих позичальників, кредитні договори яких були відступлені на користь АТ «ТАСКОМБАНК».

При виникненні додаткових питань до ТОВ «ФК «ЦФР» ви можете звертатися на електронну адресу info@kreditmarket.ua або надіслати лист поштою: 01033, м. Київ, вул. Сім’ї Прахових, 50Б.