Збільшено винагороду за участь в акції «Приведи друга!»

11/06/2018

1 червня стартувала акція «Приведи друга!», яка триватиме до кінця року. Умовами акції «Приведи друга!» для діючих клієнтів «КредитМаркет» передбачено винагороду за кожного нового клієнта, який звернувся за кредитом за їхньою рекомендацією. Кожен учасник акції може залучати необмежену кількість друзів.

В цьому році винагорода учасникам акції істотно зросла, а саме:

- 150 грн за кожного друга, який отримав в ФК «ЦФР» (ТМ «КредитМаркет») споживчий кредит в період дії акції;

- 200 грн за кожного друга, який отримав в ФК «ЦФР» (ТМ «КредитМаркет») кредит готівкою в період дії акції.

Ми цінуємо довіру кожного клієнта, який вперше звернувся до нас, і вдячні всім, хто звертається до нас повторно, ділиться позитивними відгуками і рекомендує нас друзям, родичам і знайомим.

Проведення подібних акцій стало вже доброю традицією для «КредитМаркет». Ми працюємо з клієнтом не тільки в момент залучення на обслуговування, але і підтримуємо стосунки протягом усього терміну співробітництва. Задоволений клієнт - запорука успішного розвитку будь-якої компанії.

 

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет»)  є одним із лідерів ринку споживчого кредитування, активно конкурує з найбільшими роздрібними банками України.

У центрі уваги «КредитМаркет» знаходиться клієнт з його індивідуальними потребами. Ми робимо ставку на доступність кредитних продуктів і високотехнологічні сервіси, якість і комфорт обслуговування клієнтів.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет», яка нараховує понад  470 відділень і точок продажів, а також через відділення банків-партнерів. Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування на покупку товарів у співпраці з провідними інтернет-магазинами і рітейлерами України.

ФК «ЦФР» є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних і залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012 р.