Важко платити по кредиту? Перекредитуємо вигідно!

15/07/2020

«КредитМаркет» пропонує перекредитування * до 300 000 грн на погашення кредитів, оформлених в інших фінансових установах, на зручних для Вас умовах!

Переваги перекредитування в «КредитМаркет»:
- погашення кількох кредитів в одній або декількох фінансових установах одним кредитом від «КредитМаркет», що істотно спростить його обслуговування;
- можливість оформлення нового кредиту на більш лояльних умовах та отримання додаткової суми кредиту разом з рефінансуванням кредиту іншого банку;
- збільшення терміну кредитування до 5 років, що дозволить зменшити щомісячні платежі;
- можливість погасити залишок по кредиту, отриманого під заставу, та вільно розпоряджатися майном, яке раніше було в заставі.

Приємний бонус для клієнтів – пільговий період користування кредитом в перші 4-и місяці на дуже привабливих умовах!

Ми допоможемо знизити непомірне фінансове навантаження і підтримати репутацію вашої кредитної історії!

Якщо ваші поточні витрати зросли і вам необхідна більш істотна сума кредиту - звертайтеся. Сума кредиту може бути збільшена до 500 000 грн на термін до 5 років!

«КредитМаркет» обслуговує клієнтів за онлайн-замовленнями. Ви можете самостійно оформити заявку на перекредитування на сайті або зателефонувати у відділення. З будь-якими питаннями щодо оформлення кредиту ви завжди можете звернутися до контакт-центру «КредитМаркет» за безкоштовним номером: 7677.

* Перекредитування – надання кредиту на погашення діючого кредиту, отриманого в тій же або іншій фінансовій установі.
Умови надання фінансових послуг: максимальна сума кредиту (перекредитування): 300 000 грн; реальна річна процентна ставка: від 52% до 56% річних; максимальний строк кредитування: 5 років.
Пропозиція безстрокова. Діє на всій території України, крім території АР Крим та м. Севастополь, а також території проведення ООС.