Важлива інформація для клієнтів ТОВ "ФК "ЦФР"

26/02/2022

Шановні клієнти!
Зважаючи на складну ситуацію в країні хочемо повідомити вас про наступне.

Ми не нараховуємо і не будемо нараховувати пеню або штрафні санкції. Водночас з цим за кредитом необхідно вносити платежі і перерахувати кошти Ви можете безготівково в онлайн-режимі в Особистому кабінеті на нашому сайті https://clients.kreditmarket.ua Нагадуємо, що для вас така оплата безкоштовна.

Також швидко погасити свій кредит ви можете за допомогою чат-боту «КредитМаркет» у Viber (більше інформації про чат-бот тут).

Просимо з порозумінням поставитися до ситуації, якщо кошти не надійдуть на рахунок погашення кредиту протягом доби – збережіть фото квитанції, ми обов’язково розберемося з причинами та зарахуємо платіж.

В даний момент ми також працюємо над створенням програм реструктуризації кредитів, які допомогли б вам зменшити фінансове навантаження або відстрочити внесення платежу за кредитом. За можливості реалізації даних програм ми повідомимо Вас окремо на нашому сайті.

Окремо повідомимо про графік роботи нашого контакт центру. Ми працюємо, проте головне зараз – безпека наших співробітників, тому можливі як перерви в роботі так і переривання розмови. Звертатися до нас Ви можете наступними каналами:

·        Телефон: 0 800 308 707
·        Онлайн-підримка на сайті
·        Електронна пошта: info@kreditmarket.ua

Якщо Вам не вдається додзвонитися - рекомендуємо надсилати листи електронною поштою, на них ми намагатимемось відповідати максимально оперативно.

До стабілізації ситуації в країні можливі зміни в графіках роботи відділень, просимо обов’язково попередньо телефонувати у відділення, якщо Ви маєте намір його відвідати.

Окремо зазначимо, що дана інформація стосується як кредитів, які обслуговуються в ТОВ «ФК «ЦФР» (КредитМаркет), так і кредитів, які були відступлені з КредитМаркет в Таскомбанк, або укладені з Таскомбанком за посередництва КредитМаркет.

Зберігайте спокій, бережіть себе та близьких.

З повагою та побажанням миру,

КредитМаркет