За новорічними сюрпризами - в «КредитМаркет»!

17/11/2016

З 16.11.2016 по 31.01.2017 «КредитМаркет» пропонуємо оформити «Кредит готівкою на перерахування» зі знижкою в розмірі 20% *. Доступнішими стали беззаставні кредити готівкою до 100 000 грн на будь-які цілі: придбання товарів або послуг, незабутню туристичну поїздку, святкування весілля, покупку абонемента у фітнес-клуб, ремонт і багато іншого.

Також нагадуємо про те, що до 31.12.2016 діє акція «Приведи друга!» і у вас ще є можливість взяти участь в 4-му її етапі. Умовами акції «Приведи друга!» для діючих клієнтів передбачена винагорода за кожного нового клієнта, який звернувся за кредитом за вашою рекомендацією. Виплата винагороди проводиться щоквартально. Кожен учасник акції може залучати необмежену кількість друзів.

Ми цінуємо довіру кожного клієнта, що вперше звернувся до нас, і вдячні всім, хто звертається до нас повторно, ділиться позитивними відгуками і рекомендує «КредитМаркет».

За кредитами - в КредитМаркет!

* По продукту «Кредит готівкою на перерахування» річні відсотки знижено на 20% (з 14,99% до 11,99%) для кредитних договорів, укладених з ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» на території України з 16.11.2016 до 31.01.2017 включно. Інші цінові параметри продукту «Кредит готівкою на перерахування» залишаються без змін (початковий відсоток - 2% від суми кредиту, щомісячні відсотки - 3,69% від суми кредиту). Умови діють у відділеннях «КредитМаркет» по всій території Україна за винятком АР Крим та м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

 

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» працює на ринку України більше 7 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних і залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012 р

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет» і відділення банків-партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує понад 140 відділень і точок продажів, представлених в найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування на покупку товарів у співпраці з провідними інтернет-магазинами і рітейлерами України.