Як погасити кредит Online

У клієнтів КредитМаркет є можливість вносити платежі за кредит через Інтернет зі своєї платіжної карти (будь-якого Банку) через особистий кабінет та за допомогою сервісу EasyPay.

Детальна інструкція з користування сервісами:

Оплата через особистий кабінет

Для оплати через особистий кабінет необхідно перейти на сторінку особистого кабінету, заповнити поля "Номер договору", "Дата народження", підтвердити, що Ви є власником договору і натиснути кнопку "Відправити".

 

У правій частині Ви побачите блок «Оплата On-line», в якому є можливість ввести суму платежу по кредиту.

Мінімальна сума платежу - 10 гривень. Максимальна сума платежу - 20 000 гривень, але не більше залишку заборгованості по Вашому кредиту.

Після введення коректної суми до сплати та натискання кнопки «Перейти до оплати on-line» відбувається перехід на оплату в платіжній системі.

 

На сторінці платіжної системи необхідно ввести номер картки, термін дії картки, CVC/CVV код і натиснути кнопку «Оплатить».

У випадку вдалої оплати внесена Вами сума буде зарахована в рахунок погашення за кредитним договором.

 

У випадку вдалої оплати також є можливість роздрукувати квитанцію з номером чеку, датою та номером транзакції. Посилання на квитанцію знаходиться на сторінці підтвердження платежу.

 

Оплата через EasyPay

Для оплати через EasyPay необхідно перейти на сайт EasyPay, заповнити поля "Сплата за кредитним договором" і "Дата народження" та натиснути кнопку "Продовжити".

Внесена Вами сума буде зарахована в рахунок погашення за кредитним договором.

 

Інші способи оплати